Nowy Staw 2015

Dodane przez dnia Kwi 27, 2015 w Aktualności | Możliwość komentowania Nowy Staw 2015 została wyłączona

Na ostatni weekend , a właściwie niedzielę kwietnia przypadł nam Zlot w Nowym Stawie. Zlot ten śmiało można określić pomorskim rozpoczęciem sezonu. Co zresztą potwierdziła frekwencja , otwarcie bram oficjalnie nastąpiło o godzinie 11.00 o której faktycznie wjechało pierwsze auto nie wiemy. Ale o 11.20 dostaliśmy telefon stojąc w niemałym korku, że miejsc już brak więc staliśmy na polu obok co nikogo nie zniechęciło oraz chyba nie zasmuciło. Pogoda początkowo rozpieszczała dość mocno, większość osób zaczęła marudzić na swe ubiory. Ale cóż z tego skoro niewielki deszcz szybko rozrzedził pole zlotu.

wjazd

Po małym spacerku alejkami poustawianych samochodów można było czuć nie dosyt patrząc na liczbę seryjnych aut, ale w końcu to zlot dla wszystkich więc nie można tutaj nikomu nic zarzucić, szczególnie że auta pod sceną rekompensowały widok zwykłych aut wziętych spod kościelnego parkingu.

Organizatorzy zadbali też o konkursy. Największym zainteresowaniem jak zawsze cieszyły się przejazdy pod tyczką. Konkurencję tą wygrał Yankes w swym błyszczącym Polo 86c , nie było to raczej żadne zaskoczenie … wynik do przewidzenia co widać chyba po jego uśmiechu.

Limbo YankesLimbo Sław2 Limbo Dembi 2 Limbo Dembi Limbo Qud Limbo Rad Limbo 2 kotlet Limbo 1

Organizatorzy wybrali też Top 3 Zlotu.
Mianowicie
Golf V GTI USA Fahrenheit Blinda,
Groszkowe Mk1 utrzymane w niemalże oryginalnym stanie,
Audi A5 Sportback na felgach Rohana RC10

Statuetka za wnętrze zlotu powędrowała do właściciela Audi A6 pochodzącego z ekipy Dream Vag.
Kołem zlotu okazał się 18″ Th-Line na Passacie B5.
Nagroda za AIR powędrowała do jakiejś zielonej Bory … ale kogo to obchodzi ?

 

GolfMk4Niebieski19Sloneczka Golf Pink DinuśMk4 Dembi Corr IbizaBidokladka Jakis Passat Kasztan MuchoBzyk Pampers Płaczek QudlatyPostojowo RadzioCabb Zarzniety ZelmerPro

 

Przed samym wyjazdem zostaliśmy zmuszeni pozostać trochę dłużej z powodu odmówienia posłuszeństwa przez Kaszubskiego Golfa Mk2 USA. Jako że zabiegi niewiele zdziałały zarzuciliśmy go na hol do Dzielnego Toledo Dembiego.